logo
İrtibat Telefonu;
0532 698 24 10
Bize Yazın;
info@isilpak.com

Hakkımızda | IŞILPAK

Işılpak Kimya, 2016 yılında kurulmuştur.  Işılpak Kimya 2017 yılında başladığı üretim faaliyetlerine, Mardin OSB alanda üretimlerine başlamıştır.

Işılpak Kimya, yaptığı Ar-Ge yatırımları, son teknolojiye sahip üretim tesisi, dünya standartlarına uygun, yüksek kaliteli ürünleri ile her geçen gün daha da büyüttüğü hedefleri, ulusal ve uluslararası pazarlarda yaptığı reklam ve pazarlama faaliyetleri ile gerçekleştirmektedir.

“Işılpak” , “Peripak” ve “Beypak” markaları ile temizlik ürünleri sınıfına giren tüm gruplarda çeşitliliğini sağlayan Işılpak Kimya, markalaşma sürecini ağırlıklı olarak yurtdışı pazarlarında geliştirmektedir. Uzmanlaşmayı, farklılaşmayı, yenilik ve sürdürülebilirliği temel ölçü olarak benimsemiştir. 

Işılpak Kimya, üretim faaliyetlerini sadece kendi markalarıyla değil, yurt içinde ve yurt dışında  Private Label  üretim yaparak tüketicinin ‘’Kaliteli ürün’’e ‘’Uygun Fiyat’’ la ulaşmasına katkı sağlamaktadır.  

Işılpak Kimya, kaliteli üretim anlayışı kadar “temiz üretim“ anlayışına da önem vermektedir. Temiz suya ulaşmak, Uluslararası İnsanlık Bildirgesinde,  insanlar için en temel haklardan biri olarak tanımlanmıştır. Işılpak Kimya, temiz ürüne ulaşmanın da bir insani hak olduğu bilincindedir. Bu bilinç ile ürettiği tüm ürünlerin; gerek üretim sürecinde,  gerekse ürünün kullanımından sonra doğaya ve tüketici sağlığına zarar vermeden üretmeyi hedefler.

Tüketicisi ile güvene ve empatiye dayanan ilişkisini her geçen gün pekiştiren Işılpak Kimya, her geçen gün markalaşma sürecindeki  hedeflerini daha da ileriye taşımaktadır.